• Szkoła języka polskiego Gadano

Gadano - kursy języka polskiego WarszawaWitamy na stronie nowoczesnej szkoły języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy języka polskiego na każdym poziomie zaawansowania, indywidualne lub grupowe.

Nowe kursy języka polskiego

 • 08 Gru 2019

  Nowy kurs A0 dla osób anglojęzycznych

  Start: 7 stycznia (wtorek) g. 18.00; kurs we wtorki i czwartki w godzinach  18.00-19.30. Pierwsza lekcja za darmo. W grupie maksymalnie 5 osób. Cena: 690 zł za 30 lekcji. Zapisy: info@gadano.pl

 • 08 Gru 2019

  Kurs dla osób ukraińsko- i rosyjskojęzycznych

  Start: 8 stycznia (środa) g. 19.00, Lekcje w poniedziałki i środy g. 19-20.30. Pierwsza lekcja za darmo. Tylko 690 zł za kurs w grupie 3-5-osobowej. Zapisz się: info@gadano.pl.

   

 • 02 Paź 2019

  Szukasz kursu?

  Napisz do nas: info@gadano.pl

   

Mamy nasze własne książki!

"Ola" i "Detektyw Raj" 

„Ola” to historia studentki matematyki z Warszawy, która pewnego dnia poznaje Darka. Niestety tata dziewczyny nie akceptuje go. Zaczynają się problemy...  (poziom A2)

"Detektyw Raj" to kryminał! Czterech studentów jedzie na wakacje w polskie góry. Następnego dnia jeden z nich zostaje znaleziony w swoim pokoju martwy. Na miejsce morderstwa jedzie detektyw Raj. (poziom A2/B1)

 

Książki możecie kupić w szkole lub tutaj:

https://allegro.pl/oferta/polski-dla-obcokrajowcow-polish-for-foreigners-7915685098

https://allegro.pl/oferta/detektyw-raj-8328127298

 

Kursy języka polskiego w szkole

Kursy w szkole

Nauka języka polskiego u Ciebie

Kursy u Ciebie

Kursy języka polskiego przez Skype

Kursy przez Skype

Dlaczego warto uczyć się języka polskiego w szkole Gadano?

Nauka języka polskiego w naszej szkole przebiega w miłej atmosferze, z naciskiem na komunikację. Nasza szkoła języka polskiego w Warszawie zaprasza na kursy języka polskiego dla obcokrajowców na każdym poziomie zaawansowania. Język polski dla cudzoziemców nie jest łatwym językiem, ale my wiemy, jak sprawić, że będzie łatwiejszy. Nasza szkoła języka polskiego dla obcokrajowców zaprasza od poniedziałku do piątku.

Oferujemy kursy języka polskiego w szkole, u Ucznia lub przez Skype. Każdy kurs języka polskiego w naszej szkole to praktyczna nauka mająca na celu przełamanie bariery w mówieniu i wyjaśnienie zawiłości polskiej gramatyki. Prowadzimy kursy języka polskiego przygotowujące do państwowych egzaminów (znajomość języka polskiego potwierdzana jest certyfikatem).

Język polski się zmienia, zmieniają się zasady, a my je obserwujemy i w zrozumiały sposób tłumaczymy! Kochamy język polski! Mówimy po polsku! W naszej szkole języka polskiego uczą tylko native speakerzy. Język polski jest wszędzie!

Zapraszamy do kontaktu!

"Z językami wszędzie jesteś w domu".

Edmund de Waal

Kontakt z nami

Gadano - Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców

Mapa dojazdu